NAŠE SLUŽBY       FOTOGALERIE
;
                                                                                                       INFO + 420 731 051 353
            

                                                       SLUŽBYFOTOGALERIE KONTAKTSHOP


 
      Aktuálně Přijímáme objednávky na tel + 420 731 051 353
/// Služby / Oprava důlků, promáčklin a vozů po krupobití Metodou Paintless Dent Repair
 
 
> Výhody metody PDR - Paintless Dent Repair ???
+ Úspora nákladů ve srovnání s běžnou opravou až o 50 %
+ Zachovává původní lak 
+ Časově nenáročný proces s porovnání s běžnou metodou
+ Mobilita servisu, přijedeme k Vám domů nebo do Servisu
+ většinu oprav provádime na počkání
 
> Co lze opravit metodou PDR bez lakování ?
+ Malé důlky způsobené z parkovišť od jiných vozů nebo  nákupních košíků
+ Důlky způsobené krupobitím i ve velkém množství
+ Deformace způsobené parkováním
+ Promáčklé nebo prokoplé díly od vandalismu
+ Škody od pádu sněhu, kaštanů aj přírodních živlů
   Ceník opravy promáčklin v karosérii metodou PDR bez lakování
 
 > Díl karosérie do 20 mm do 30 mm  do 40 mm
 > Kapota 865,- 1150,- 1400,-
 > Blatník 865,- 1150,- 1550,-
 > Přední dveře 1000,- 1200,- 1400,-

 > Zadní dveře

1000,- 1200,- 1400,-
 > Kufrové dveře 1150,- 1400,- 1600,-
 > Krovní oblouk 1100,- 1400,- 1600,-
 > Střecha 1300,- 1600,- 1950,-
 
 >>> Zde naleznete aktuální ceník opravy vozu po kroupách <<<

CO JE PDR? "Paintless Dent Removal"

Paintless Dent Removal (PDR) je Technologie opravy karosérie, která dokáže obnovit  plech karosérie zpět do původního stavu za studena, aniž by se narušil tovární lak. Metoda PDR byla vyvinuta techniky na montážní lince Mercedes Benz během roku 1940 za účelem opravit drobné výrobní vady. Specializované ruční nářadí bylo vytvořeno pro jemné vytlačování důlků či promáčklin které se  na voze ocitli během výroby.Tato metoda je schopná poškozené místa na karosérii vrátit zpět do svého původní stavu. Metoda PDR se postupem času vyvíjela do dnešní podoby – kdy je na trhu dostupné kvalitní nářadí s odolných materiálů pro vytlačování důlků z vnitřní strany karosérie, ale i pomocí reverzních kladiv a čepů z vnější strany karosérie + mnoho typů lamp na odhalení poškozeného místa, tak i spoustu příslušenství. Dnes jako metoda  PDR roste i kvalita techniků, kteří jsou schopni během pár hodin opravit vůz poškozený krupobitím nebo promáčklinu do původního stavu bez nutnosti výměny dílů řezání střech kitování a lakování.

Vytlačování důlků vnitřní strany karosérie pomocí háků.Vytlačování důlků z vnější strany pomocí čepů a speciálních lepidel které nepoškozují lak vozu.Oprava je velice šetrná než u klasické konvenční metody.

 

  doporučujeme www.pdr-naradi.cz

Vzhledem k tomu že původní povrchové úpravy jsou zachovány, není třeba broušení a vyplnění poškozeného místa kytem po kterém následuje další broušení, lakování, leštění.

Metoda PDR je také 100% šetrná k životnímu prostředí. Žádné chemikálie ani jiné toxické materiály se nepoužívají v tomto procesu opravy. PDR eliminuje zbytečný odvoz běžné klempířské dílny a následně do lakovny a k tomu kompletní demontáže poškozených dílů. Ve skutečnosti většina promáčknutí mohou být odstraněny na místě u Vás doma nebo v místě podnikání na počkání či během několika hodin dle typu promáčkliny nebo počtu důlků.

Tato inovativní služba změnila tvář opravy automobilových karoserií v průmyslu. V současné době mohou zákazníci a pojišťovny udržet vzhled a hodnotu svých vozidel bez nepříjemností spojených s opravou vozů po krupobití a promáčklin za zlomek nákladů a času.

Dealery vozů a servisů bylo zjištěno, že Paintless Dent Removal je vynikajícím doplňkem při opravách. Využívají přínosu této metody, která je šetrná ke karosérii.

Spotřebitelé zjistili, že za zlomek nákladů je pro ně PDR dokonalým a šetrným řešením jak odstranit promáčklinu nebo důlek na voze zpět do původního stavu v jejich místě bydliště nebo místě podnikání ve většině případů do 2 hodin. Navíc díky tomu, že se vyhnou kytování, broušení, lakování neexistuje riziko, že by měl lak jiný odstín a jejich vozidlo zachovává původní tovární lak, tím pádem neztrácí vůz na hodnotě + úspora minimálně 50-60% nákladů oproti běžné konvenční metodě.

Pojišťovny velice rychle reagovali na výhody a hodnotu metody PDR, protože náklady spojené na opravu vozů poškozených krupobitím běžnou konvenční metodou byly finančně náročnější a zdlouhavé a snižovali hodnotu vozu. Metoda PDR  ukázala pojišťovnám velké úspory na nákladech, času opravy a kvality spojených s opravou vozů svých pojištěnců. Likvidátoři by měli být vyškoleni, aby odhalili situace, kdy by Paintless Dent Removal být výhodnějším řešení pro opravu.

      

       Opravu metodou PDR ovlivňují tyto faktory:

       Umístění poškozeného důlku nebo promáčkliny.

       Hloubka, tvar důlků nebo promáčkliny.

       Spoustu promáčklin se jeví jako malé dokud je technik nenasvítí lampou, ( stejně jako ledovec v moři z kterého vidíte jen špičku)> 

       Přístup k rovnanému důlku z vnitřní strany. (výztuhy, dvojitý plech atd )

       Lak by neměl být narušený do spodní vrstvy

 

 


SHINY-CARS © 2014

 

Opravy karoserií bez poškození laku,  PDR , Výroba a prodej PDR nářadí, Opravy karoserií PDR, Opravy karoserií bez lakování  , Opravy deformací bez lakování , Oprava Karoserie bez poškození laku metodou P.D.R Oprava vozů po krupobití - bez poškození laku metodou PDR - Oprava auta po kroupách / krupobití / Leštění autolaku / Strojní úprava laku

Voskování karosérie / Ošetření karosérie po zimním období / Politura na lak / Impregnace - čištění kůže / kompletní čištění interiéru / auto detailling / Pneuservis 

Opravy vozů po kroupách po celé České republice metodou PDR